Ogłoszenie

Dear Friends,

It is with a heavy heart that we have decided to retire our beloved Forum Detroit. It has served the Polonia Detroit for over 10 years, and was a source of joy for many. However, after many months of inactivity, the time has come to bid it farewell.

Deepest and warmest thanks to all those who contributed to Forum discussions over the years, either by sharing their thoughts or reading those of others. Your presence and participation served as a building block of this online polish community.

Forum Detroit

#1 07.12.2015 15:05:07

ramsey
Niemowa

Sklep fryzjerski online

Witajcie Kochani, ostatnio bardzo rozczarowałam się hurtownią fryzjerską. Od kilku lat zaopatrywałam się u nich. Niestety ostatnio zaczęli sprowadzać coraz gorsze jakościowo produkty i nawet jedną z odżywek sprzedali mi używaną. Czy znacie jakiś profesjonalny sklep fryzjerski, który ma urozmaiconą gamę produktów? Zależy mi zarówno na profesjonalnych szczotkach, jak i produktach pielęgnacyjnych do włosów. Może jest darmowa wysyłka od jakiegoś progu? Ja robię spore i porządne zakupy, dlatego zależy mi na sprawdzonych namiarach.

#2 07.15.2015 12:57:11

slodkakotka
Niemowa

Re: Sklep fryzjerski online

A może zamiast szukać w sieci warto udać się do jakiegoś dobrego salonu fryzjerskiego i ich zapytać o zaufaną hurtownię ? W takich tematach zawsze jestem przeciwna kupowaniu w sieci. Tez nie raz sie już nacięłam i jeśli chodzi o kosmetyki to tylko w tradycyjnych drogeriach kupuję - zawsze to bezpieczniej. No a jak chcesz w sieci to może jakieś allegro?

#3 07.16.2015 04:49:27

ZaskoczoNA
Niemowa

Raczej nie sklep fryzjerski bym Ci polecała, ale hurtownię z artykułami fryzjerskimi – tam zawsze uzyskasz większe rabaty, ważne, żeby zamówienia na czas przychodziły, na to zwróć uwagę, przy wyborze takiej hurtowni:-) Możesz tez poszukać sklepu z takimi artykułami, ale najlepiej jakiegoś nowego, który walczy o wejście na rynek i walczy o klientów:-) wtedy ceny będą lepsze:-)

#4 07.16.2015 06:13:38

Bobbi
Niemowa

Dla mnie nie ma różnicy czy to sklep czy hurtownia, zawsze zamawiam szampony i odżywki przez internet, w sumie zwracam tylko uwagę na cenę i na opinię o sklepie. Ale ostatnio coraz częściej stosuję maski i odzywki domowej roboty znacznie lepiej wpływają na kondycje moich włosów. W salonie fryzjerskim natomiast nie polecam kupować ponieważ mają naprawdę drogo

#5 07.19.2015 12:39:16

Grall112
Niemowa

Podpytanie w pobliskich salonach nie jest złym pomysłem.
Zawsze możesz poczytać opinie o konkretnych sklepach i hurtowaniach fryzjerskich. A przede wszystkim porządnie zapoznaj się z ofertami i poczytaj o markach jakie sprowadzają...może mają marki, które kiedyś zamawiałaś i dalej będziesz mogła kupować sprawdzone produkty wink
Internet jest pełen, trzeba tylko wybrać coś dla siebie wink

#6 07.21.2015 09:31:41

ramsey
Niemowa

Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi i podpowiedzi. Niestety pomysł z zapytaniem w salonie fryzjerskim nie odpowiada mi. Fryzjerki mają procent od sprzedawanych produktów, więc udzielanie takiej informacji nie jest dla nich korzystne, jest sprzeczne z ich interesami. Mi zależy na znalezieniu sklepu lub hurtowni fryzjerskiej w sieci. Możecie polecić mi coś konkretnego?

#7 08.04.2015 05:38:33

Luka
Niemowa

Widzę, że nie tylko ja jestem "załamana" coraz gorszym asortymentem jeżeli chodzi o sprzęt fryzjerski. Ogólnie mam świra na punkcie zadbanych włosów, więc u mnie profesjonalne kosmetyki są na porządku dziennym. Polecam Ci moje ostatnie odkrycie, hurtownię http://lapuella.pl/ - mają wiele profesjonalnych marek w tym mój ulubiony loreal professional ,który jest ogólnie dość trudno dostępny.

Stopka forum