Ogłoszenie

Forum Detroit jest niezależnym miejscem wymiany opinii i nie chce być kojarzone z żadną organizacją, firmą lub grupą wpływów. Prosimy o kulturalne wypowiedzi, nie obrażanie innych, nie umieszczanie tych samych wpisów w różnych wątkach, a przede wszystkim o zapoznanie się z zasadami tego forum.

#1 07.12.2015 15:05:07

ramsey
Niemowa

Sklep fryzjerski online

Witajcie Kochani, ostatnio bardzo rozczarowałam się hurtownią fryzjerską. Od kilku lat zaopatrywałam się u nich. Niestety ostatnio zaczęli sprowadzać coraz gorsze jakościowo produkty i nawet jedną z odżywek sprzedali mi używaną. Czy znacie jakiś profesjonalny sklep fryzjerski, który ma urozmaiconą gamę produktów? Zależy mi zarówno na profesjonalnych szczotkach, jak i produktach pielęgnacyjnych do włosów. Może jest darmowa wysyłka od jakiegoś progu? Ja robię spore i porządne zakupy, dlatego zależy mi na sprawdzonych namiarach.

#2 07.15.2015 12:57:11

slodkakotka
Niemowa

Re: Sklep fryzjerski online

A może zamiast szukać w sieci warto udać się do jakiegoś dobrego salonu fryzjerskiego i ich zapytać o zaufaną hurtownię ? W takich tematach zawsze jestem przeciwna kupowaniu w sieci. Tez nie raz sie już nacięłam i jeśli chodzi o kosmetyki to tylko w tradycyjnych drogeriach kupuję - zawsze to bezpieczniej. No a jak chcesz w sieci to może jakieś allegro?

#3 07.16.2015 04:49:27

ZaskoczoNA
Niemowa

Raczej nie sklep fryzjerski bym Ci polecała, ale hurtownię z artykułami fryzjerskimi – tam zawsze uzyskasz większe rabaty, ważne, żeby zamówienia na czas przychodziły, na to zwróć uwagę, przy wyborze takiej hurtowni:-) Możesz tez poszukać sklepu z takimi artykułami, ale najlepiej jakiegoś nowego, który walczy o wejście na rynek i walczy o klientów:-) wtedy ceny będą lepsze:-)

#4 07.16.2015 06:13:38

Bobbi
Niemowa

Dla mnie nie ma różnicy czy to sklep czy hurtownia, zawsze zamawiam szampony i odżywki przez internet, w sumie zwracam tylko uwagę na cenę i na opinię o sklepie. Ale ostatnio coraz częściej stosuję maski i odzywki domowej roboty znacznie lepiej wpływają na kondycje moich włosów. W salonie fryzjerskim natomiast nie polecam kupować ponieważ mają naprawdę drogo

#5 07.19.2015 12:39:16

Grall112
Niemowa

Podpytanie w pobliskich salonach nie jest złym pomysłem.
Zawsze możesz poczytać opinie o konkretnych sklepach i hurtowaniach fryzjerskich. A przede wszystkim porządnie zapoznaj się z ofertami i poczytaj o markach jakie sprowadzają...może mają marki, które kiedyś zamawiałaś i dalej będziesz mogła kupować sprawdzone produkty wink
Internet jest pełen, trzeba tylko wybrać coś dla siebie wink

#6 07.21.2015 09:31:41

ramsey
Niemowa

Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi i podpowiedzi. Niestety pomysł z zapytaniem w salonie fryzjerskim nie odpowiada mi. Fryzjerki mają procent od sprzedawanych produktów, więc udzielanie takiej informacji nie jest dla nich korzystne, jest sprzeczne z ich interesami. Mi zależy na znalezieniu sklepu lub hurtowni fryzjerskiej w sieci. Możecie polecić mi coś konkretnego?

#7 08.04.2015 05:38:33

Luka
Niemowa

Widzę, że nie tylko ja jestem "załamana" coraz gorszym asortymentem jeżeli chodzi o sprzęt fryzjerski. Ogólnie mam świra na punkcie zadbanych włosów, więc u mnie profesjonalne kosmetyki są na porządku dziennym. Polecam Ci moje ostatnie odkrycie, hurtownię http://lapuella.pl/ - mają wiele profesjonalnych marek w tym mój ulubiony loreal professional ,który jest ogólnie dość trudno dostępny.

Stopka forum