Ogłoszenie

Forum Detroit jest niezależnym miejscem wymiany opinii i nie chce być kojarzone z żadną organizacją, firmą lub grupą wpływów. Prosimy o kulturalne wypowiedzi, nie obrażanie innych, nie umieszczanie tych samych wpisów w różnych wątkach, a przede wszystkim o zapoznanie się z zasadami tego forum.

#51 03.25.2009 07:19:55

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum
Od: USA

Re: Zmiany na forum

Łukasz Witkowski napisał:

zoomboy napisał:

Konrad, ****** *******!

Łamiesz zasady tego Forum, Zoomboy'u.

PRZEPRASZAM

That’s all, folks
Przekażmy sobie znak pokoju.
Hasta la vista, Vaya con Dios
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#52 03.25.2009 07:36:49

Ziplock
Małomówny

Nasze wulgaryzmy zdominowaly jezyk nie tylko w kraju ale tez na emigracji, gdzie Polacy czesto upadaja nizej jeszcze niz w ojczyznie. (Konrad, my nie upadlismy tak nisko dzis, to stalo sie juz bardzo dawno). Jezyk polski zostal ukwiecony slowami nie tylko kiedys niecenzurowanymi ale takze dodano do niego wiele slow obcojezycznych. Bylam w kraju a zaraz potem w Londynie. To "nurzanie sie" i  "dno szamba" to jest wlasnie to co Polakow kreci zarowno u siebie jak i na zewnatrz. No i te piekne polskie mlode dziewczyny u ktorych k.., ch... itp. sa na porzadku dziennym. Pamietam w Polsce audycje w TVP kiedy znani profesorowie zastanawiali sie nad wprowadzeniem owych wyrazen do slownika jez. polskiego i uznaniem ich w mowie potocznej. Skoro i tak istnieja...

#53 03.25.2009 07:46:44

madmax
Niezaprzeczalna Legenda Forum

no to w koncu wiem co to jest to Kworum

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#54 03.25.2009 10:15:47

Łukasz Witkowski
Były Administrator

zoomboy napisał:

PRZEPRASZAM

:-)

#55 03.25.2009 10:42:17

madmax

Lukasz jak to jest z tymi telefonami do ciebie ?
jak ktos dzwoni w Warszawce do przekieruje to na twoj numer w Michigan ?
Czy moze to cos w rodzaju magic jack  lub vonage  softphone .

"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

#56 03.25.2009 11:30:08

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Dwa biura, liczace sie firmy tak maja... smile

That’s all, folks
Я возвращусь, Ich werde zurück sein, Je reviendrai, Estarei de volta, Θα είμαι πίσω, I červnu se zpět, Leszek vissza, وحقوق عودة

#57 03.25.2009 11:46:42

Łukasz Witkowski
Były Administrator

madmax napisał:

przekieruje to na twoj numer w Michigan? Czy moze to cos w rodzaju magic jack  lub vonage  softphone .

Tak, mam przekierowanie do mnie na komórkę po godzinie 17:00 czasu środkowoeuropejskiego (czyli dokładnie wtedy gdy Pani Zosia z warszawskiego biura mojego podcastu idzie do domu). Kiedy ja śpie, Pani Zosia jest już w pracy i Ona odbiera telefony.
A na poważnie: Skype, drogi Madmax'ie. Skype. Vonage zbyt drogie, skonfigurowanie jakiejś usługi VOIP samodzielnie zajełoby mi zbyt dużo czasu. Poszedłem po najmniejszej linii oporu :-)

#58 03.25.2009 11:52:09

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Czy jest to tylko moje spostrzeżenie, czy tez poluźniło się na forumowym bilbordzie?
Kogo "wymiotło"?

Odpowiadam sam sobie. Już "wróciło" wink

Ostatnio edytowany przez zoomboy (03.25.2009 17:36:02)

That’s all, folks

#59 03.25.2009 12:04:09

madmax

Vonage ,rzeczywiscie  mozna powiedziec drogi. Na poczatku byla to super alternatywa do lokalnych polaczen lecz teraz idzie w slady swietej pamieci Ameritech. Problem  jaki mam z VOIP to jakosc polaczenia a szczegolnie jezeli  faksy. Z opcji , ktore probowalem niestety tylko vonage proponuje w miare dobra transmisje  plus $10.00 extra za nie limitowane rozmowy zagraniczne. Jakos sie do Skype nie moge przekonac ale za to telefon z onet dziala super.

Chyba nie ten temat , zaraz ktos mi da po lbie

#60 04.16.2009 11:34:16

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Informuje o zmianach na Forum:
1. Wątek zatytułowany "Wywiad Pani Karlic w Polskie Detroit" został bezpowrotnie usunięty. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Administratorem Forum lub bezpośrednio z kancelarią prawną Bodman LLP.
2. Do wątku zatytułowanego "www.telewizjadetroit.com" naniosłem kilka zmian w wypowiedziach niektórych Użytkowników.
3. Użytkownik "adibu" ze względu na złamanie Zasad obowiązujących na tym Forum zostaje usunięty (punkt 4.4).
Życze miłego dnia!

#61 04.21.2009 16:43:00

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Panie Administratorze, zauważyłem dzisiaj jakiś kurz budowlany. Co się dzieje?
Czy to pięterko jest dobudowywane, czy tez piwniczka wykańczana?

That’s all, folks

#62 04.21.2009 17:48:04

madmax

tez to zauwazylem , cbyba jednak jakies fundamenty  w planie ?

#63 04.21.2009 19:29:07

Łukasz Witkowski
Były Administrator

Coś się dzieje :-) Przez następnych kilka dni możecie doświadczać podobnych przerw w działaniu Forum. Szczegóły wkrótce...

#64 04.21.2009 19:32:38

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Czekamy jak zawsze z napięciem i niepokojem. wink

That’s all, folks

#65 04.25.2009 19:07:11

Look761

Nastala prawie cisza na Forum, czyzby Lukasz wystraszyl wszystkich.Moze boja sie wypowiedziec bo obawiaja sie prawnej odpowiedzialnosci????  Ha ha  jak mozna ludzi powstrzymac od wypowiedzi.

"Czy świat bardzo się zmieni , gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy , wkurwieni"

Jonasz Kofta

#66 04.25.2009 19:30:30

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Tak, z pewnoscia wykręcają mokre pieluchy. wink

That’s all, folks

#67 04.27.2009 18:49:21

Zoomboy
Legendarny Mistrz Forum

Czy to tylko moje spostrzeżenie, czy rzeczywiście forumowicze jak gdyby "zmiękli" ?
Czyżby  "Bodman LLP" spowodował ten zastój?
Musze wam wyjaśnić. ze wszystkie Bodmany (niezależnie od literek, które doczepiają do swego nazwiska tak naprawdę niewiele mogą), tak wiec piszcie o wszystkim co was bulwersuje, w....ia, a nawet drażni.
After all, this is US of A, 1st Amendment i temu takie...
Odwagi, zuchy  wy moje...
Dla kurażu, obejrzycie sobie http://www.youtube.com/watch?v=FvPbxZmZxZ8 , szczególnie moment 1,21.

That’s all, folks

Stopka forum